Haber

100. Yıl Koordinasyon Komitesi, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun başkanlığında toplandı.

Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Lideri Fahrettin Altun başkanlığında 100. Yıl Uyum Şurası toplandı.

100. Yıl Uyum Konseyi, Cumhurbaşkanlığı İrtibat Lideri Fahrettin Altun başkanlığında toplandı. Bağlantı Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya bakan yardımcıları, cumhurbaşkanlıkları, Cumhurbaşkanlığı makamları ile kamu kurum ve kuruluşlarından temsilciler katıldı.

Altun, toplantıda, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yıl kutlamalarının başarıyla yürütülmesi, planlanması, icrası ve bütünsel bir irtibat stratejisiyle gerçekleştirilmesi açısından Uyum Şurası’nın büyük önem taşıdığını vurguladı.

Cumhuriyetin 100’üncü yılını birlik ve beraberlik içinde kutlayacaklarını belirten Altun, “100’üncü yılımıza yakışır proje ve etkinliklerimizle Cumhuriyetimizin değerini daha da yükseltmeyi, ülkemize daha güçlü bir Türk mirası bırakmayı hedefliyoruz. Yüzyıl Türkiyesi vizyonuyla geleceğe, 100. yıl etkinlikleri ve projeleri için tam bir koordinasyon ve uyum içerisinde çalışıyoruz.

Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Başkanlığı tarafından hazırlanan proje ve etkinliklerin sunulduğu toplantıda, katılımcı Bakanlıkların ve temsilcilerin görüşleri alınarak yeni projelere ilişkin değerlendirmeler yapıldı. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu