Ekonomi

Acente 3S İmzalı Ölüdeniz’de Bioderma Pro Plaj Turu Organizasyonu

Babadağ Teleferik ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) iş birliğiyle gerçekleştirilen Bioderma Pro Plaj Turu’nun Ölüdeniz etabı, Agency 3S’in düzenlemesiyle Ölüdeniz Plaj Voleybolu Arena’da başarıyla gerçekleştirildi.

Büyük ilgi gören ve gece gündüz karşılaşmalarıyla üç gün boyunca devam eden Bioderma Pro Sahil Turu, etkinlik boyunca birçok unsura da imza attı.

Serkan Yıldırım; “İzleyiciler ve sporcular için farklı motivasyon kaynakları bularak organizasyonlarımızı farklılaştırıyoruz”

Önemli sportif faaliyetlere imza atan ve bu alanda büyümeyi hedefleyen Ajans 3S Lideri Serkan Yıldırım, konu hakkında şunları söyledi: “Ülkemizde spor bazen holiganlığı da beraberinde getiriyor. Yaptığımız spor etkinlikleri; Farklı disiplinlerdeki spor branşlarını seyirci ve sporcular için farklı motivasyon kaynakları bularak bir araya getirerek planlıyoruz.

 

aydınlatma; “Uluslararası kalitede bir organizasyona imza attık”

Bioderma Pro Plaj Turu etkinliğinde uluslararası bir kalite sıralamasına imza attıklarını vurgulayan Yıldırım; “Kuruluşumuzda birçok ilk yaşandı. Sunucumuz maçı 700 metre yükseklikte gökyüzünde sunarken, final karşılaşmasının ilk vuruşu için havadan yamaç paraşütü ile top sahaya indi. Bunlar dünyada daha önce yapılmamış, olaya neşe ve farklılık katan önemli detaylardı. Bunun dışında dünyada çok popüler olan “Kiss cam” uygulamasının Türkiye’de ilk kez olması için “Neden olmasın” dedik ve maç esnasında hayata geçirdik. Oldukça eğlenceli görüntülerin üretildiği etkinlikte 7’den 70’e çok sayıda seyirci sadece kiss cam’a girmek için tribünlerde heyecanla bekledi. Çok özel bir ana da tanık olduk. Profesyonel yamaç paraşütü sporcusu Ferdi Toy, Deniz Uzunkaya’ya evlenme teklif etti ve tüm tribün evet diye tezahürat yaparak keyifli dakikalar geçirdik. Önümüzdeki günlerde bu alanda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Farklı spor dallarını ülkemizde yaygınlaştırmayı ve daha yüksek katılımlı etkinlikler düzenlemeyi hedefliyoruz” dedi.

 

Arka planda çok büyük bir ekip çalıştı.

Yıldırım, bu düzenlemenin büyük bir grup çalışması olduğunu belirterek; “Yapım masasında bize inanan Serap Ülkü ve ekibinin şevki ve desteği, kamerada Ahmet Eren Yıldırım ve yönetmen Büşra Bezirgan’ın koordinasyon içinde hareket etmesi ve eş zamanlı olarak çok keyifli görüntüler yakaladık. Ayrıca yamaç paraşütü pilotlarının, wingsuit pilotlarının ve bize destek olan tüm ekibin emekleri ve destekleri bizler için çok değerliydi.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu