Haber

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Ejder Açıkkapı 23 Nisan’ı kutladı

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Ejder Açıkkapı, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, milletimizin erdemlerinin bir yansıması, uluslararası bir barış güvercini gibi tüm dünya çocuklarına armağanıdır. 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.”

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü ve AK Parti Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Açıkkapı, “Milli İradenin tecellisi TBMM’nin kuruluşunun 103. yılında ‘Egemenlik Milletindir’ şiarıyla geçmişten aldığımız bayrağı yarınlara taşıyoruz. 7’den 70’e milli mücadelenin kahramanları, 7’den 70’e çocuklar ve gençler, ülkemize saldıranlara karşı vatan topraklarının her karışını kanlarıyla suladılar. dün vatan, istiklal ateşini yakıp istikbalimizi aydınlattı, emaneti bize teslim etti. Cuntaya ve ‘Harput Kalesi’ gibi hainlere karşı dimdik durmak boynumuzun borcudur” dedi.

15 Temmuz 2016’da hain FETÖ ve tüm hain terör örgütlerine karşı TBMM’nin sarsılmaz iradesinin korunduğuna işaret eden Açıkkapı, “TBMM’nin Gazi unvanı bir kez daha sıkılaştırıldı. 21 yıldır iktidardasınız. Gençlerimizin daha müreffeh bir Türkiye’de yaşaması için” dedi. Medeniyet seviyesinin üstüne çıkmak için akıl almaz şeyler yaptık, dünyayı hayrete düşüren ilerlemeler kaydettik, istiklalimize göz dikenlere, oyunlar kuranlara, çirkin senaryolar yazanlara karşı çalıştık, denedik, yenildik. tüm oyunlar Çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, uluslararası bir barış güvercini olarak tüm dünya çocuklarının bayramı olarak milletimizin erdemlerinin bir yansımasıdır. Şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyor, tüm evlatlarımızın ve dünya çocuklarının bayramını kutluyorum. – ELAZIĞ

habermazidagi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu