Haber

Barış Atay’dan Hatay açıklaması: Başka bir şey aramaya gerek yok

Türkiye İşçi Partisi, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak eski futbolcu Gökhan Zan’ı açıkladı. Tüm gözlerin üzerinde olduğu eski TİP Hatay Milletvekili Barış Atay, Gökhan Zan’ın adaylığının açıklanmasının ardından açıklama yaptı.

Gökhan Zan’ın basın toplantısına katılan Atay, “İsim üzerinden siyaset yapmıyoruz. Zaman zaman üstlendiğimiz görevler var. Bana verilen görevi elimden geldiğince yerine getirmeye çalıştım. Devam ediyorum.” partiyle birlikte yürümek.

Dün Barış Atay ismi anıldı, nezaketiniz için teşekkür ederiz. Şu anda Gökhan Zan arkadaşımız sorumluluk alması gerektiğine inanıyordu. Eğer görevi layıkıyla yerine getirebileceğimize inanmasaydık burada kolektif bir çaba olmazdı.

TİP saflarında Can Atalay’ın adı nasıl yankılanıyorsa yarın başka çalışmalarda da yeni isimler ortaya çıkacak. Barış Atay ismini TİP isimlerinden biri olarak değerlendirmek lazım, burada başka bir şey aramaya gerek yok.

“Öte yandan sanat da önemli bir mücadele alanıdır.”

Barış Atay’ın ardından konuşan Gökhan Zan, “Sevgili kardeşim Barış, Hatay’ın sembolüdür. Hatay’ın çok sevdiği ve değer verdiği çok değerli bir isim. Sporcu ve sanatçının birleştirici ruhunu unutmayalım.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu