Haber

Başkan Doğan: “Çarşamba gününden itibaren 100 yıllık altyapı çalışmalarına başladık”

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba günü altyapı çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, “Şehrimizin önümüzdeki 50-100 yılı için yapılması gereken bu çalışmayı biz yapmayı tercih ettik” dedi.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, alt yapı çalışmaları ile ilçenin gelecek 100 yılına hizmet ettiklerini söyledi. Alt yapı çalışmalarının devamında ise üst yapı çalışmalarının ilçeye çağdaş bir kimlik kazandıracağının da altını çizdi.

İlçede öncelikle çözülmesi gereken altyapı sorunlarının çözülmesi için çalıştıklarını belirten Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “İlçemizde yapılan hafriyat ve değişen borulardan da anlaşılacağı üzere SASKİ Genel Müdürlüğümüz çalışmalara başlamıştır. çözülmesi gereken alt yapı sorununu bir an önce çözmek için.Hafriyat çalışmaları sırasında ve sonrasında trafik konforumuzda,esnafımızın iş hareketliliğinde mutlaka sorun yaşıyoruz.Bu çalışmaları belki hiç yapmamış olabiliriz, alkışlanacak dokunuşlar yapabilirdi ama biz şehrimizin gelecek 50-100 yılı için yapılması gereken bu işi yapmayı tercih ettik.Yol çalışmalarını biz yapacağız.Bisiklet ve yürüyüş yolları ile çevre düzenlemesine başladık. Çalışmaları tamamlanan Gazi Bulvarı bölgesinde ilimize yakışacak olan alanda çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Tüm hemşehrilerimize anlayışlarından dolayı teşekkür eder, saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi. d.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu