Yaşam

Fanta Fest, 16 Ağustos’ta Edis, Punishment ve Güneş ile başlıyor.

Fanta Fest, geçen yıldan sonra gençlere müzik ve eğlence dolu renkli bir dünya sunmaya devam ediyor. Merakla beklenen Fanta Fest’in ilk konseri 16 Ağustos’ta Bursa Yunuseli Havalimanı’nda gerçekleşecek.

Fanta Fest, tıpkı zamanında olduğu gibi Türk Eğitim Vakfı (TEV) ) ayrıca depremden etkilenen 200 lise ve üniversite öğrencisine burs sağlayacak.

Geçen yıl 10 ilde 275 bin seyirci ile buluşan Fanta Fest, bu yaz Edis, Güneş ve Ceza ile “Bize Bunlarla Gel” sloganıyla müziği ve eğlenceyi Türkiye’nin dört bir yanına taşıyacak. Ünlü sanatçılar Edis, Ceza ve Güneş’in sahne alacağı Fanta Fest’in ilk durağı 16 Ağustos Çarşamba günü Bursa olacak.

16 Ağustos-6 Eylül tarihleri ​​arasında 10 ilde yüzbinlerce müzikseverin katılımıyla gerçekleşecek olan Fanta Fest, müzik ve şenlik dolu programıyla gençleri eşsiz bir bayram deneyimi altında buluşturacak.

Türkiye’nin sevilen sanatçıları Edis, Güneş ve Ceza’nın müzikleriyle festival katılımcılarını dolduracağı Fanta Fest’i Bursa, İzmir (19 Ağustos), Denizli (21 Ağustos), Antalya (23 Ağustos), Adana (26 Ağustos), Gaziantep izledi. (29 Ağustos). Kayseri (31 Ağustos), Samsun (2 Eylül), Ankara (4 Eylül) ve Kocaeli (6 Eylül) illeri ile devam edecek.

More’da Fanta Fest bileti

More More uygulamasında biriken 2.000 Fanta puanı ile bilet kazanma fırsatı yakalayan herkesin katılımına açık olacak Fanta Fest; müzik, eğlence ve atıştırmalık dünyasını gençlerle interaktif bir biçimde buluşturacak.

Fanta Fest, bu yıl da Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğiyle depremden etkilenen 200 lise ve üniversite öğrencisine burs sağlayacak.

iller

Festival Alanı

Tarih

BURSA

Yunuseli Havalimanı

16 Ağustos

İZMİR

Gündoğdu Meydanı

19 Ağustos

DENİZLİ

Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Yerleşkesi

21 Ağustos

ANTALYA

AntalyaSpor Stadyumu Otoparkı

23 Ağustos

ADANA

M1 AVM Otoparkı

26 Ağustos

GAZİANTEP

Gaziantep Üniversite Stadı

29 Ağustos

KAYSERİ

Kadir Has Stadı Otoparkı

31 Ağustos

SAMSUN

batı parkı

2 Eylül

ANKARA

Cer Çağdaş Otopark

4 Eylül

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu