Haber

Selçuk Bayraktar’ın Gençlere Nasihati Sosyal Medyada Tartışma Yarattı

Geçtiğimiz günlerde siyasi taraf tutmakla eleştirilen Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar’ın gençlere verdiği tavsiye gündem oldu.

‘İçinizdeki ateş önemli’ sözleriyle motive edici bir konuşma yapan Bayraktar’ın sözleri eleştirileri de beraberinde getirdi! ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı ve Baykar’ın Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, geçtiğimiz günlerde Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili sözleriyle gündem olmuştu.

Kılıçdaroğlu’nun “Atatürk Havalimanı’nı havacılık ve uzay üssü yapacaklar ve bu projeyi ABD’de faaliyet gösteren Türk firması yürütecek” açıklamasının ardından Teknofest’te konuşan Bayraktar, sözleriyle dikkat çekti.

Bu zamana kadar hep siyaset üstü olarak görülen Bayraktar, “Bu toprakların kapılarını bize kapatmak isteyenler varsa hatırlatalım. dışarıda kal.” sözleriyle tepki gösterdi.

Bayraktar’ın sözleri siyasi taraf tutmakla eleştirildi; yepyeni bir tartışmanın fitilini de ateşledi.

Şimdi Bayraktar gençlere, “Önemli olan içindeki ateş. İnsanların sana ne dediği değil. Buraya ne derece geldiğin değil, ne yapmak istediğin önemli. Önemli olan senin inanman.” Sözleriyle nasihat etmesi gündem oldu.

Sosyal medyada yayılan videonun ardından yorumlar da gecikmedi…

Bu eleştiri ve yorumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu