Haber

Star Wars Jedi: Survivor final oynanış fragmanı yayınlandı

Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğindeki aksiyon-macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor, Nisan 2023’te yayınlanmadan önce son fragmanını aldı.

STAR WARS JEDI SURVIVOR OYUN FRAGMANI

Fragmanda Cal Kestis, fırtına askerleri, zırhlı AT-ST yürüyüşçüleri, robotlar, uzaylı canavarlar gibi çeşitli düşmanlarla savaşıyor ve bazı harika görünen hızlı uçak savaşları var. Ayrıca bir Rancor ile bire bir savaşır.

Fragman, oyunculara oyunun temel oynanış özelliklerine dair bir fikir veriyor. Oyuncular, Cal’ın çeşitli Jedi güçlerine sahip olduğunu görür. Bu güçler arasında duvarlara tırmanmak, düşmanları havada tutmak ve kılıç kullanmak yer alır. Ayrıca fragman, oyuncuların oyunda keşfedilmek üzere farklı gezegenlere seyahat edeceklerini de gösteriyor.

Ayrıca Star Wars Jedi: Survivor’ın oyun direktörü Stig Asmussen, Coruscant’ın keşfedilebilir bir açık dünya olacağını doğruladı.

Star Wars Jedi: Survivor’ın oynanış fragmanı, Star Wars hayranlarına Jedi tarzı aksiyona beklenmedik bir dönüş sunuyor. Fragman oyuncuların heyecanını artırırken oyunun oynanış özellikleri hakkında da fikir veriyor.

Star Wars Jedi: Survivor, 28 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu