Yaşam

Aldattı mı? Kısmetse Olur’un Favori Çifti Cansel ve Oğulcan’dan İtiraflar!

Sosyal medyanın en dikkat çeken isimlerinden Klinik Psikolog Esra Ezmeci, Yeni Başlangıç ​​programıyla ekranlara geri döndü. Karmaşık bağlantıların konuşulacağı programın ilk bölümünde Kısmetse Olur Aşkın Aşkı yarışmasının sevilen ismi Cansel Ayanoğlu konuk oldu. Pembelerin ustası Cansel, yarışma sırasında bağ kurduğu Oğulcan hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya paylaşımları, tuzlu su, çapalama gibi ritüellerle adından söz ettiren Esra Ezmeci yeniden ekranlara döndü.

Beyaz TV’de yayınlanmaya başlayan programın ilk konuğu, YouTube platformunda izleyenleri kilitleyen Kısmetse Olur Aşkın Aşk programının sevilen ismi Cansel Ayanoğlu oldu.

Kargaşa ve entrikaların bitmediği evlilik programının muhabbet kuşunun ismi Cansel, yarışmaya katıldığı süre boyunca gündemde kaldı.

Oğulcan ile yarışmanın ilk gününden itibaren bağ kurmaya başlayan Cansel’in aşkı dillerden düşmedi biliyorsunuz.

Ayrılık ve barış bağlarının nereye varacağı, programın takipçileri arasında adeta tartışma konusu olmuştu.

Daha önce bir kez evlendiği ve bu evlilikten bir kızı olduğu bilinen Cansel, Esra Ezmeci’ye içini döktü.

Yarışmada aşık olduğu Oğulcan Yılmaz ile aralarında yaşananları anlatan Cansel’in her açıklaması ayrı bir olaydı.

Oğulcan’ın kendisini aldattığından şüphelenen Cansel, “Oğulcan ile aramızda bir güven sorunu vardı. Mide bir kere hasta olunca olmuyor.”

Oğulcan’la yaşadığı güven sorununu bir türlü aşamadığını belirten Cansel, bu nedenle ilişkilerinin bittiğini açıkladı.

Oğulcan’la yaşadığı bazı olaylar nedeniyle kendisinden soğuduğunu söyleyen Cansel, programın ilerleyen dakikalarında Oğulcan’la karşı karşıya geldi.

Aldatma iddiaları havada uçuşurken canlı yayına telefonla bağlanan Oğulcan, kendisinin Cansel’i aldatmadığını ancak Cansel’in kendisini aldattığını iddia etti.

Oğulcan, “Programı gezmek yerine program doğruları konuşsun. “İyi günler” diyerek telefonu kapattı.

Buna gülerek tepki veren Cansel, Oğulcan’ın ilişkiyi bitiren taraf olduğu için böyle davrandığını söyledi. Kendisinin de estetik yaptırdığını belirten Cansel, hastanede kaldığı süre içinde babasının bir arkadaşının kendisini ziyarete geldiğini ve Oğulcan’ın bunu kıskandığını ifade etti. Hastaneye kaldırıldım. Arkadaşlarım beni ziyarete geldi. Ziyarete gelenler arasında babamın arkadaşı da vardı. Babamın arkadaşıyla olduğumu sanıyordu.”

Cansel’in yeniden yayına katılan Oğulcan’a “Bir dakikan yeter mi aramaya” açıklaması ipleri yine gerdi.

Programda Oğulcan’ı “yetersiz bakiye” olarak nitelendiren Cansel, bu açıklamada ne kadar haklı olduğunun altını çizdi. Oğulcan, “Arabası bile babasının arkadaşına kayıtlı. Keşke Cansel’i sevmeseydim. İçerideki Cansel ile dışarıdaki Cansel çok farklı.”

“2 haftadır ciddi bir ilişkim var. Artık Oğulcan’dan bahsetmek istemiyorum. “Rahatsızım” diyen Cansel, yeni bir aşka yelken açtığını açıkladı.

“Bugüne kadar sessiz kalmamın sebebi Cansel değil. Küçük bir kızı oldu” diyen Oğulcan, Cansel’in yeni ilişkisini “Bu sefer aşkı değil parayı tercih etsin” diyerek yorumladı.

Bahisle ilgili niyetinizi de çok merak ediyoruz.

Yorumlara git…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu