Haber

Denetim sırasında kaçak göçmenlerin durdurulması ve yakalanması

İSTANBUL’da kaçak göçmenlere yönelik denetimler artarak devam ederken, Bayrampaşa’da bekçiler tarafından kovalanan kaçak göçmeni çevredeki bir kişi bu denetimler sırasında durdurdu. Sultangazi’de yapılan denetimlerde bir fabrikanın çatısına çıkarak kaçmaya çalışan kaçak göçmenler kısa süre sonra polis tarafından yakalandı. Her iki olay da kameralara yansıdı.

Bayrampaşa’da dün akşam kaçak göçmenlere yönelik kontrol yapıldı. Ekipler, oturma izni olmayan göçmenleri yakalayarak gözaltına aldı. Muratpaşa Mahallesi’nde yapılan denetimlerde kaçak göçmen, market ve mahalle bekçilerinden kaçarak kaçmaya çalıştı. Korumaların peşinden koşarak yakalamaya çalıştığı kaçak göçmene bir vatandaş müdahale etti. Vatandaşın müdahalesi sırasında yere düşen kaçak göçmen, bekçiler tarafından gözaltına alındı.

Yakalanmamak için çatıya çıktılar. Sultangazi’de, geçtiğimiz hafta kontrollerde Cebeci Mahallesi’nde polisten kaçmaya çalışan kaçak göçmenler, bir fabrikanın çatısına çıkarak ara sokaklara dağıldı. Kısa süre sonra polis tarafından yakalanarak gözaltına alındılar. O anlar ise çevredeki bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
nakliyat
Başa dön tuşu