Teknoloji

Dead by Daylight Alien Bölüm Açıklandı!

Summer Game Fest 2023 yayını sırasında duyuruldu Nicolas Cageİş birliğiyle büyük ses getiren asimetrik çok oyunculu hayatta kalma korku oyunu için bir diğer önemli duyuru daha yapıldı. Davranış Etkileşimli, Gün ışığında ölü‘ile ilgili yabancıRolüyle oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

1979 yılında vizyona giren filmde Ellen Ripley karakterinin hikayesi anlatılmıştır. Nostromo uzay gemisinde, Ripley ve ekibi elbette Xenomorph tarafından gönderildi. “Buyurun efendim! Hoş geldiniz, neşe getirdiniz!”Hoş karşılanmadılar ve işler böyle ilerledi.

Dead by Daylight Coming’in Uzaylı Bölümü

Xenomorph artık Dead by Daylight evrenine konuk oluyor. Katil tarafına katılacak olan yaratığa rağmen hayatta kalanların sinemada hangi karakterleri yöneteceği şimdilik belirsizliğini koruyor.

Elbette Ellen Ripley güçlü adaylardan biri. Özellikle kedisi Jones, karavanda bir noktada kısa ömürlü görünüyor. Oyunda muhtemelen yepyeni filmdeki oyuncu kadrosunu görebiliriz. Elbette şimdilik bunu söylemek zor ama tüm merak edilen detaylar için çok beklememize gerek kalmayacak. 8 Ağustos 2023Salı günü yapılacak özel bir canlı yayın ile oyuna eklenecek yeni karakterlerin içeriği ve aktif ve pasif yeteneklerini öğrenme fırsatı bulacağız.

Aslında Mayıs ayında yol haritası ile Alien bölümünün geleceğini öğrenmiştik. İkisi lisanslı, diğer ikisi orijinal olmak üzere toplamda dört yeni parça olacağı söylendi. Bunlardan ilki Haziran ayında İletimi Sonlandır adıyla yayınlandı. Uzaylı ikinci olacak. Merakla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu