Haber

DSM-Firmenich Türkiye, Cumhuriyetin 100. yılını coşkuyla kutladı.

DSM-Firmenich Türkiye, Cumhuriyetin 100. yılını coşkuyla kutladı.

 

DSM-Firmenich Türkiye, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak uluslararası esans üreticisi MG International Fragrance Company Gebze tesislerinde kutlama etkinliği düzenledi. Kurulduğu 1961 yılından bu yana Cumhuriyet değerlerine bağlı kalarak çevre ve insan odaklı yaklaşımıyla alanında öncü kimliğini koruyan şirket, Cumhuriyetimizin 100. yılını tüm çalışanlarıyla birlikte kutladı.

Cumhuriyetin ruhuna ve anlamına uygun kırmızı-beyaz temasıyla düzenlenen kutlama etkinliğinde ünlü sanatçı Ege sahne aldı.

 

26 Ekim 2023 tarihinde MG International Fragrance Company Gebze tesislerinde gerçekleştirilen etkinliğe tüm DSM-Firmenich Türkiye yönetici ve çalışanları katıldı. Şenlik atmosferinde gerçekleştirilen etkinlikte öncelikle 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Cumhuriyetin Kurucusu Büyük Cumhurbaşkanı Atatürk ve ardından İstiklal Marşı büyük bir coşkuyla söylendi. Yaklaşık 450 kişinin katıldığı Cumhuriyetin 100. Yılı özel kutlama etkinliğinde sahne alan ünlü müzisyen Ege’nin performansıyla keyifli anlar yaşandı. Cumhuriyetin 100. Yılı’nın coşkuyla kutlandığı etkinlikte katılımcılar, müzisyen Ege’nin 100. Yıl’a özel bestelediği marşı hep birlikte seslendirdi. Faaliyette; Cumhuriyetimizin ilelebet bekası, birlik ve beraberliğin devamı için bildiriler yapıldı.

 

Cumhuriyet koşucularına kupaları verildi

 

Sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içerisinde projeler yürüten ve eğitimden öğretime birçok alanda fon yoluyla destek sağlayan MG International Fragrance Company, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Büyükada Yarı Maratonu’na katılarak Türk Eğitim Vakfı’na (Türk Eğitim Vakfı) destek verdi. sosyal sorumluluk bilincinin güçlendirilmesi ve eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması amaçlanmaktadır. TEV) destek vermişti. MG International çalışanlarından oluşan 40 kişilik grup Büyükada Yarı Maratonu’na katılarak Cumhuriyet Gençliği için TEV ile koştu. Cumhuriyetin 100. yıl dönümünün coşkuyla kutlandığı ve TEV temsilcilerinin de katıldığı Gebze tesislerinde düzenlenen etkinlikte, Cumhuriyet koşucularına kupaları takdim edilerek teşekkür edildi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu