Haber

Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası rakibi kim oldu? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe kiminle eşleşti? ZTK Fenerbahçe rakibi belli mi? Fenerbahçe 5.tur!

Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası rakibi kim oldu? sorusu gündemde yer alıyor. Ziraat Türkiye Kupası’nda 5.tur eşleşmeleri için kura çekimi yapılacak. ZTK’ya 5.turda katılacak olan Fenerbahçe‘nin kiminle eşleştiği ise merak ediliyor. Futbolseverler Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası rakibi kim oldu? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe kiminle eşleşti? ZTK Fenerbahçe rakibi belli mi? sorularına yanıt arıyor. İşte merak edilenler…

FENERBAHÇE ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI RAKİBİ KİM OLDU?

Ziraat Türkiye Kupası’nda kupa heyecanı devam ederken bugün 5.tur kuraları çekilecek. ZTK 5.tur kurası saat 15:00’da çekilecek. Fenerbahçe’nin rakibi şimdi belirli olmadı. Kura çekiminin akabinde haberimizi güncelleyeceğiz. Gelişmeleri haberler.com aracılığıyla takip edebilirsiniz.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI KURA ÇEKİMİ NE VAKİT?

Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Çeşidi Kura Çekimi, Riva Hasan Doğan Ulusal Kadrolar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde 11 Kasım günü yapılacak. Orhan Saka Konferans Salonu’nda saat 15.00’te gerçekleşecek. 5. Eleme tipinde toplam 32 grup seri başı sistemine nazaran eşleşecek ve karşılaşmalar tek maç eleme sistemine nazaran seri başı grupların alanında oynanacak. Bu cinste, 4. Eleme tipini geçen 27 grup ile birlikte Trabzonspor, Demir Küme Sivasspor, Fenerbahçe, Otomobilim.com Konyaspor ve Medipol Başakşehir grupları yer alacak. Kura çekimini TSYD üzerinden akredite olan basın mensupları takip edebilecek.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI KURA ÇEKİMİ HANGİ KANALDA?

Ziraat Türkiye Kupası 5.tur eşleşme kuraları 11 Kasım günü saat 15:00’da başlayacak ve A Spor ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu