Teknoloji

Türk Telekom Deprem Bölgesi Ücretsiz Telefon, İnternet ve Şarj Noktaları Nerelerdir?

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından depremzedeler iletişimde büyük sorunlar yaşamaya başladı. Özellikle deprem bölgelerinde iletişimin son derece değerli olduğu bu dönemde telekomünikasyon şirketlerine büyük bir misyon düşmektedir. Hasar gören altyapıların onarım çalışmaları devam ederken, bölgelere ücretsiz telefon, internet ve şarj istasyonları kuruldu. Peki ücretsiz internet ve şarj istasyonları nerede?

Kahramanmaraş depremi sonrası zarar gören haberleşme altyapısı, özellikle arama kurtarma çalışmaları sürerken büyük sorun haline geldi.

7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin etkileri devam ederken telekomünikasyon şirketlerinden vatandaşlar için değerli bir adım geldi.

Türk Telekom, deprem bölgesindeki vatandaşların iletişim sorununu çözmek için ankesörlü telefonlardan yurt içi tüm noktalara ücretsiz iletişim sağlamaya başladı.

Aynı zamanda deprem bölgesine acil durum bağlantı aracı sevk edildi. Bu araçlarda vatandaşlar sabit hat üzerinden ücretsiz bağlanma imkanına sahip oluyor.

Aynı zamanda şarj ünitesi ve kablosuz internet hizmetini de vatandaşlara ücretsiz olarak sunuyor.

Aynı zamanda deprem bölgesinde kurulan temas çadırlarında vatandaşlara yardımcı olurken, temas kurmalarını da sağlıyor.

Türk Telekom Sarsıntı Bölgesi Bedava Telefon, İnternet ve Şarj Noktaları Nerede?

DEPREM BÖLGESİ ÜCRETSİZ TAŞINABİLİR ARAÇ VE WIFI NOKTALARI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu